selinsya tekstil,selinsya textile,denizli selinsya tekstil

selinsya tekstil denizli, havlu, bornoz, spa, bebek, nevresim, alez, pike, pet tekstil

denizli selinsya tekstil,denizli selinsya textile,denizli tekstil,denizli havlu

  • Türkçe
  • English
  • русский
whatsapp

Hakkımızda

Selinsya Textile

Firmamız Selinsya Tekstil ünvanıyla 2017 yılında Genç kadın girişimci Sevilay Dürtüç tarafından Denizli Pamukkale ilçesinde kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı ev hanımlarına istihdam sağlayarak kadınlara yönelik destek imkanı sunmaktır. Firmamız yeni gelişen bir işletme olmasına rağmen sürekli sosyal projelerde yer almakta ve öncü kuruluş olmaktadır. Ülke ekonomisine katma değer sağlayan Selinsya Tekstil ,sektörün öncüsü birçok firma ile üretim-pazarlama konusunda başarıyla işbirliği kurarak çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketin üretim tesisleri 500 m² dokuma, 450 m² örgü ve 600 m² konfeksiyon olmak üzere toplam 1550 m² kapalı alandan oluşmaktadr. Otel tekstili, Ev tekstili, Evcil Hayvan tekstili olmak üzere 3 alanda faaliyet göstermektedir.

Selinsya Tekstil'in toplam istihdam kapasitesi her geçen gün artmakta olupDokuma,Boya ve Konfeksiyon bölümlerinde konusunda uzman ve eğitimli kadroya sahiptir.
 
Başlıca ürün çeşitlerimiz; Havlu, Bornoz, Nevresim, Bebek grupları, Otel havlu, bornoz ve nevresim çeşitleri, Evcil hayvan yıkama ve kurulama setleridir.